W poligrafii stawiamy głównie na wysoką jakość druku, dzięki temu poszerza się grono naszych klientów. Realizujemy pełną identyfikację wizualną, wszelkiego rodzaju druki akcydensowe, ulotki, foldery, katalogi, teczki, plakaty, kalendarze, naklejki, etykiety, opakowania.
Wizytówki wykonujemy zgodnie z wymogami klienta co do wielkości nakładu, rodzaju papieru czy formatu. Na życzenie wizytówki możemy lakierować, nakładać lakier punktowo, tłoczyć, laminować. Dla mniejszych firm mamy przygotowaliśmy pakiety ekonomiczne w przyjaznych i przystępnych cenach.
NOWOŚĆ
W ofercie mamy również wizytówki plastikowe. Wizytówki Plastic drukowane są na podłożu PCV o grubości 0,7 mm. Materiał ten jest bardzo odporny na zniszczenia, wilgoć i światło słoneczne. Dzięki temu wizytówki wytrzymują dłużej w warunkach, w których zastosowanie papieru nie miałoby sensu. Mogą się świetnie sprawdzić jako różnego rodzaju metki używane na zewnątrz, w kwiaciarniach czy też jako karty wymiany oleju przy silnikach samochodowych.
Przy zastosowaniu opcji formatów w połączeniu z opcją dziurkowania zwykłą wizytówkę można w prosty sposób zamienić na kartę informacyjną, metkę, zakładkę do książki czy identyfikator.

NASZE PRACE