W poligrafii stawiamy głównie na wysoką jakość druku, dzięki temu poszerza się grono naszych klientów. Realizujemy pełną identyfikację wizualną, wszelkiego rodzaju druki akcydensowe, ulotki, foldery, katalogi, teczki, plakaty, kalendarze, naklejki, etykiety, opakowania.
Ulotki reklamowe to doskonale znana forma reklamy, na którą można natknąć się dosłownie wszędzie. Zróżnicowanie formatów (od A6 do A3) oraz dodatkowa możliwość łamania (falcowania) na trzy sposoby pozwala na umieszczenie wszelkich ważnych informacji o działalności firmy i skuteczny
przekaz reklamowy.
Ulotki wykonujemy zgodnie z wymogami klienta co do wielkości nakładu, rodzaju papieru czy formatu. Dla mniejszych firm mamy przygotowane pakiety ekonomiczne w przyjaznych i przystępnych cenach.
NOWOŚĆ
Jedyne na polskim rynku ulotki plastikowe, gwarantujące trwałość i wytrzymałość niemożliwą do osiągnięcia dla zwykłych ulotek papierowych.
Specjalne tworzywo PCV stwarza ogromne możliwości ich zastosowania. Przede wszystkim znajdą one zastosowanie w restauracjach i innych punktach gastronomicznych jako karty dań lub inne formy promocji wymagające dłuższej trwałości.
Możliwość wyboru niestandardowego formatu pozwala na dostosowanieproduktu do indywidualnych upodobań.

NASZE PRACE