Godła

wykonane są zgodnie z ustawa o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej. W ofercie posiadamy godła w ramach drewnianych, aluminiowych w rozmiarach podstawowych: 67 x 58 cm, 46x38cm, 30x40cm.
Zgodnie z ustawą:  Zgodnie z art. 2 ust. 1 ustawy, godłem Rzeczypospolitej Polskiej jest wizerunek orła białego w koronie w czerwonym polu tarczy. Orzeł biały jest symbolem Rzeczypospolitej Polskiej. Prawem i obowiązkiem każdego obywatela Rzeczypospolitej Polskiej oraz wszystkich organów państwowych, instytucji i organizacji jest otaczanie tego symbolu czcią i szacunkiem.
Godła przeznaczone są głównie dla: organów władzy państwowej, organów administracji rządowej, gmin, związków międzygminnych, powiatów i ich organów, samorządów województw i ich organy.
Na podstawie art. 3 ust. 1 ustawy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej, godło Rzeczypospolitej Polskiej umieszcza się przede wszystkim w pomieszczeniach urzędowych i salach posiedzeń, salach wykładowych i lekcyjnych należących do organów państwowych, organów gmin, powiatów, samorządów województw oraz związków jednostek samorządu terytorialnego.

 

Herby

Herbem państwowym lub krajowym nazywamy charakterystyczny znak, symbol państwa, ustalony według określonych reguł heraldycznych.Wykonujemy herby miast, gmin, sołectw, powiatów.
Herby wykonywane z w zależności od potrzeb klienta – z pleksi, aluminium, PCV, styrodur w dowolnym rozmiarze i kształcie.

 

Urny wyborcze

Jako producent możemy wykonać urnę wyborczą, do głosowania w dowolnym rozmiarze zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Urny wykonujemy ze sklejki, pleksi, PCV na konstrukcjach stalowych lub aluminiowych. Urny malowane są na barwy narodowe z godłem Polskie w różnych wariantach. Zamykane na zamek z kluczykiem

 

Proporczyki

Proporczyki to ciekawy element reklamowy wystroju wnętrz.
W proporczykach standardowo wykorzystujemy sztuczny jedwab o delikatnej strukturze splotu oraz małej gramaturze. Jako wykończenie stosujemy ozdobny sznurek, dobrany kolorystycznie do tonacji barwnej projektu.
Dzięki wewnętrznemu wzmocnieniu nasze proporczyki są nie tylko estetyczne, ale także wytrzymałe. Najlepsze materiały oraz staranność wykonania gwarantują wysoką jakość oraz elegancki wygląd.
W naszej ofercie znajdą Państwo całą gamę wzorów stojaków do proporczyków. Proponujemy stojaki proste drewniane, o różnych kształtach.
Pozwala to na dopasowanie stojaków do charakteru wnętrza. Nasza oferta obejmuje też stojaki pojedyncze, podwójne, potrójne oraz tzw. “jeże” , przeznaczone do prezentacji większej ilości proporczyków lub chorągiewek.

 

Flagietki

Flagietki, czyli miniaturowe (15×25 cm) flagi narodowe i reklamowe polecamy jako ozdobę konferencji i spotkań między narodowych.
Są wykonane ze sztucznego jedwabiu, z nadrukiem naniesionym metodą cyfrową.

 

Stojaczki do flagietek

W naszej ofercie znajdą Państwo całą gamę wzorów stojaków do proporczyków. Proponujemy stojaki proste drewniane, o różnych kształtach.
Pozwala to na dopasowanie stojaków do charakteru wnętrza. Nasza oferta obejmuje też stojaki pojedyncze, podwójne, potrójne oraz tzw. “jeże” , przeznaczone do prezentacji większej ilości proporczyków lub chorągiewek.

 

Stojaczki do proprczyków

Stojaczki proste i teleskopowe od 33 do 52 cm. Wykonane z drewna, metalu lakierowanego, chromowanego, z mosiądzu.
Podstawy drewniane, metalowe, z marmuru. Wszystko po to by dopasować się do klimatu wnętrza lub gustu klienta.

 

Uchwyty do flag

Kinkiety wykonane ze stali lub aluminium. Malowane proszkowo na kolor zgodnie z próbnikiem RAL. Dostępne w wersji jedno, dwu lub trójramiennej.
Wykorzystywane przez firmy i osoby prywatne do wywieszania flag na drzewcach na wszelakie święta narodowe i kościelne.

NASZE PRACE