Rollup – Obecnie ta forma reklamy jest coraz bardziej popularna m. in. dlatego, że wręcz idealnie nadaje się na targi czy prezentacje. Po jego złożeniu zmieści się w bagażniku auta a nawet pod fotelem w domu czy biurze. Główne zalety naszego systemu Roll up :
– Montaż w dwie minuty sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla każdej prezentacji.
Lekka konstrukcja aluminiowa zapewnia wygodny transport w każdej sytuacji. Elegancka obudowa kryje szybko rozkładalną grafikę oraz zabezpiecza grafikę przed jakim kolwiek zniszczeniem, zarysowaniem.
Dołączona do zestawu torba transportowa mieści system wraz ze stelażem, dzięki czemu roll-up nie sprawia problemów w transporcie. Bardzo lekki od 3,8 kg. wraz z grafiką. Jest to niezastąpione narzędziem do wspomagania różnego typu działań marketingowych wszędzie tam, gdzie bezpośredni kontakt wymaga wzmocnienia przekazu wizualnego.
Doskonale nadaje się na promocje czy pokazy. Świetnie sprawdza się podczas targów. Dzięki niewielkiej wadze, z powodzeniem wykorzystywany jest przez przedstawicieli handlowych. Złożenie roll-up’a nie wymaga narzędzi i nie sprawia żadnych kłopotów, nawet osobie robiącej to po raz pierwszy.

W rezultacie otrzymujemy nowoczesne i tanie, wysokiej jakości przenośne konstrukcje. Najczęściej zamawiane:

jednostronny:

  • 85 x 200
  • 100x 200

dwustronny:

  • 85 x 200
  • 100 x 200

NASZE PRACE